reklam

Led Havuz Ampul

Led Havuz Ampul

Led Havuz Ampul 

Havuzlarımızda Yüzme Keyfini Yaptıktan Sonra Göz Alıcı Güzellikteki Aydınlatmalarla Geceleri De Havuzunuzu Görsel Bir Şölene Dönüştürebilir, Mekana Hoş Bir Dekorasyon Unsuru Katabilirsiniz. 

Yüzme Havuzları, Seyyar Havuzlar Ve Bahçe Havuzları Gibi Su İçinde Olan Veya Su İle Doğrudan Temas Halindeki Sabit Armatürler Verdikleri Dekoratif Etkiyle Ortama, Hem Aydınlatma Hem Görsel Olarak Zengin Bir Sunum Sağlar. 

Par 56 Led, İşletmelerde Ya Da Kişisel Yüzme Havuzları İçin Kullanılan Aydınlatma Ekipmanlarından Biridir. Genellikle 12v Gibi Düşük Voltajlarla Çalışan, Risksiz Ve Tehlikesiz Havuz Tamamlayıcı Elemanıdır.  

Suyu Aydınlatarak Yumuşak Bir Aydınlatma İle Artık Geceleri De Kullanabileceğiniz Havuzunuza Görsel Güzellik Katarlar Havuzlarınızda Son Teknoloji Kıvılcım Led Havuz Ampul Smd Led Ürünleri Ekonomik Şekilde Yüksek Verim Alabilmeniz İçin Tasarlanmıştır. Par 56 Led Ampuller Ortalama 50.000 Saate Kadar Yanabilmektedir. Buna Rağmen Saatlik Tüketimi Eski Tip Holajen Ampüllerle Karşılaştırıldığında % 90 Daha Tasarrufludur.

Havuzlarınız Da Son Teknoloji Havuz Led Ampulü Ürünleri Kullanmanız Hem Görsel Açıdan Hem De Ekonomik Açıdan Sizin Yararınıza Olacaktır. 

Par 56 Ampülleri Yüksek Verimlilikte Çalışan Ve Muadillerine Göre Minimum Düzeyde Enerji Harcayan; Beyaz-Gün -Işığı, Mavi , Renk Seçenekleriyle Bir Üründe Yüksek Lümene  Sahiptir.  Beyaz Renk Seçeneğinde 380o Lümen Değerine Ulaşan Işık  Kalitesiyle Eski Halojen Ampullü Par 56 Modeline Olan  Bağımlığı Ortadan Kaldıran Ekonomik Bir Çözümdür.


Cata 18W Cata Yer Armatürü Mavi Renk Ct-9022
Cata 3W Cata Yer Armatürü Amber Renk  Ct-9020
Cata 3W Cata Yer Armatürü Mavi Renk  Ct-9020
Cata 9W Cata Yer Armatürü Amber Renk  Ct-9021
Cata 9W Cata Yer Armatürü Mavi Renk Ct-9021
Cata Par56 Led Havuz Ampulü CT-4060 Mavi
Par56 12v 300w Havuz Ampulü Osram
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)