reklam

Led Sokak Armatür

Led Sokak Armatür

Led Sokak Armatür

Sokak Lambası; Direkler Üzerinde Yer Alan Ve Sisteminde Işık Kaynağı Bulunan, Hava Karardığında Otomatik Olarak Devreye Giren, Yolları Ve Çevreyi Aydınlatan Bir Çeşit Aydınlatma Aracıdır. Işığa Duyarlı Olarak Üretilen Sokak Aydınlatma Armatürleri, Akşam Karanlığında Veya Havada Sis Olduğu Zaman Kendiliğinden Çalışmaya Başlamaktadır. Elektrik Ve Telefon Direklerinin Üzerinde Ya Da Bağımsız Konumlarda Bulunabilir.

Yüksek Yoğunluklu Akım Lambalarının Üretilmesine Kadar Akkor Lambalar Öncelikle Sokak Aydınlatması İçin Kullanılmıştır. Tek Bir Lamba Yandığı Takdirde Tüm Sistemin Karanlığa Gömülmesinden Kaçınmak İçin Her Sokak Lambası, Devrenin Sağlam Kalmasını Sağlayan Bir Araçla Donatılmıştır. Film Devre Kesici İcat Edildikten Sonra Lambayı Ve Yansıtıcıyı Montaj Kolundan Ayıran Büyük Porselen Yalıtkan İle Ayırt Etmek Mümkün Olmuştur. 

Modern Sokak Lambalarının Üretimi

Led Sokak Lambası Ya Da Modern Yol Aydınlatma Armatürleri, Çoğunlukla Da HPS (High Pressure Sodium) Yüksek Basınçlı Sodyum Lambasıdır. Düşük Elektrik Tüketimi İle Çalışan Sokak Aydınlatmaları, Avantajlı Aydınlatma Sağlamaktadır. 


Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)